JAK SI VYBRAT VHODNÝ PRODUKT?

1 Vyberte si v nabídce produkt, který vás zajímá.
2 Projděte si jednolivé varianty.
3 Zvolte vámi vybranou variantu tlačítkem "vytvořit".
4 Vytvořte fotoprodukt, zkontrolujte a vpravo nahoře použijte oranžové tlačítko "Objednat".

Je potřeba udělat registraci, vyplnit správnou doručovací adresu pro dodání poštou a pak "Objednat".

Chcete ušetřit na poštovném?
Objednejte postupně jednotlivé produkty v rozmezí max. do 24 hodin od první objednávky a my vaše objednávky automaticky spojíme do jednoho balíku za jedno poštovné, při osobním převzetí v Brně za jeden poplatek převzetí. Více informací naleznete v častých dotazech.

Pokud vám není něco jasné, napište nám na info@losfotos.cz. Děkujeme!

Barevný Rok - fotokalendáře 2020 z vlastních fotografií

Na adrese profi.Barevnyrok.cz jsme spustili aplikaci pro snadné vytváření a výrobu hromadných kalendářů od 7 ks. Lepší ceny kalendářů vybraného druhu od 7, 10, 20, 50 ks a více. Profi.Barevnyrok.cz je vhodný pro firemní a hromadné kalendáře (obce, spolky, neziskové organizace...) Do kalendárií umíme po dohodě vložit vektorová loga, nebo přidat laše s texty a logem. Nahrajte fotky, vyberte šablonu a tvořte online.

Pro vytváření a výrobu kalendářů od 1 ks využijte novější aplikaci LosFotos.cz Snadno vytvoříte nejen působivý fotokalendář, ale i fotoknihy! LosFotos je vhodná aplikace pro tvorbu a objednání kusových kalendářů a fotoknih už od 1 ks (rodinné, svatební, z dovolené, z výletů, kamarádi a přátelé...). Stačí vložit fotky a tvořit online.

Vytvořit fotokalendář od 1 ks Vytvořit fotoknihu


Vytvořit fotokalendáře od 7 ks jednoho druhu

NAPIŠTE NÁM

Chcete se s námi o něco podělit? Rádi si to přečteme!

NAHORU
Používáme cookies, které nám umožňují poskytovat pro Vás lepší služby. Na kontrolu cookies ve Vašem počítači můžete použít tento online nástroj. ROZUMÍM