Jak objednat nový kalendář nebo fotoknihu?

Nepřihlašujte se na růžovém odkazu vpravo nahoře. Ten slouží k přihlášení a práci na uložených (rozpracovaných) nebo už objednaných projektech. Jak tedy postupovat při nové objednávce?

1 Vyberte si v nabídce www.LosFotos.cz kalendář nebo fotoknihu, která vás zajímá.
2 Projděte si jednolivé varianty.
3 Zvolte vámi vybranou variantu tlačítkem "vytvořit".
4 Otevře se stránka se 3 panely (Přihlásit jako HOST, Přihlásit do účtu a Vytvořit účet / Registrovat).

Nepřihlašujte se jako HOST, neukládaly by se Vám fotky a úpravy k vašemu účtu pro další úpravy rozpracovaného projektu. Host je určen jen k náhledu těm, kteří se chtějí jen podívat bez vážně míněné objednávky.

Pokud jste už objednávali a máte u LosFotos účet - přihlaste ke svému existujícímu účtu nebo se nově Registrujte a tím se Vám projekt uloží. Až se k němu budete chtít později vrátit, přihlásíte se vpravo nahoře na úvodní straně LosFotos (růžové "Přihlášení k uloženým projektům na mém účtu”)

Vytvořte svůj kalendář nebo fotoknihu, zkontrolujte jednotlivé strany v náhledech a vpravo nahoře použijte zelené tlačítko "Objednat”. Pokud nemáte čas na finalizaci projektu zakončeného objednáním hned na poprvé, tak se vám projekt uloží online, ale musíte být přihlášení ke svému účtu. K takovému online uloženému a rozpracovanému projektu se můžete vrátit později doma nebo v práci po přihlášení vpravo nahoře na úvodní straně (růžové "Přihlášení k uloženým projektům na mém účtu". Pokud budete přihlášen(a) jako anonymní HOST, nic se vám neuloží. Proto doporučujeme nepoužívejte přihlášení HOST. Při výpadku energie, vypnutí počítače, chybě počítače a při změně počítače (práce /doma) byste se už ke své práci nedostali. Když pracujete jako HOST, je možné se přihlásit kliknutím na tlačítko Objednat. Tím Vás systém nasměruje k Přihlášení k existujícímu účtu nebo k Registraci nového účtu. Mezi prací jako anonymní HOST a přihlášením ke svému účtu však můžete z různých již zmíněných technických příčin přijít o svou pracně připravenou práci.

Při objednání je potřeba vyplnit vyplnit adresu pro dodání poštou (u pošty bude stejná doručovací i fakturační adresa) nebo si zvolit pobočku Zásilkovny ("vybrat obchod”) a pak vám zůstane původní adresa jako fakturační a doručovací se řídí adresou vámi zvolené Zásilkovny. Pokud si při objednání chcete zvolit Zásilkovnu, tak tuto adresu pobočky Zásilkovny vyberete právě až ve chvíli finálního objednání produktu.

Jak objednat více druhů kalendářů? Aplikace nemá typický košík pro více produktů najednou. Objednáte vždy jeden druh v požadovaném počtu kusů. A pokud si postupně objednáte více druhů kalendářů na stejnou adresu ze stejného uživatelského účtu na stejnou doručovací adresu v průběhu 24 hodin, tak Vám automaticky spojíme objednávky a cenu přepravy budete platit jen 1x společně. V mailu se vám bude zobrazovat pokaždé doprava zvlášť, ale systém po spojení objednávek dopravu upraví a započte pro dobírku pouze 1x. Nejdříve po 48 hod. od objednání už můžete můžete sledovat stav objednávky na tomto odkazu: https://www.losfotos.cz/stav-objednavky/ Stačí vložit váš email použitý v registraci LosFotos.cz. U expedovaných objednávek uvidíte cenu dobírky a u odeslaných poštou uvidíte odkaz na tracking. U zásilkovny bude pouze dobírka a Zásilkovna.

Jak dokončit uložené nebo rozpracované projekty kalendářů a fotoknih?

Pokud jste pracovali na projektu pod svým přihlášením, můžete se k rozpracovanému projektu vrátit. K tomu je potřeba se znova přihlásit nahoře vpravo na růžovém odkazu "Přihlášení k uloženým projektům na mém účtu".

V sekci “Archiv" po přihlášení jsou objednané projekty, tedy odeslané objednávky kalendářů a fotoknih do výroby LosFotos. Své rozpracované projekty kalendářů nebo fotoknih najdete v části "Online projekty” Zde můžete: Objednat, Upravovat, Duplikovat, Přejmenovat nebo Smazat. Pokud chcete pokračovat (doma, v práci) ve svém rozpracovaném projektu, tak vyberete “Upravovat”. Pokud jste přihlášení, tak se projekt a změny, které děláte průběžně ukládají.

Pokud jste si ale jen anonymně jako HOST zkoušeli, co aplikace umí, tak Vaše zkouška nemohla být bez přihlášení k vašemu účtu uložena. Dejte na to pozor, ať nemarníte svůj čas úpravami na projektu bez přihlášení k vašemu účtu. Po přihlášení můžete taky měnit heslo ke svému účtu. Pokud jste zapomněli svoje jméno a heslo pro přihlášení, buď si vygenerujte nové heslo na odkazu https://vstup.losfotos.cz "Zapomenuté heslo". A když se Vám stane, že jste zapomněli uživatelské jméno nebo e-mail, napište nám (info@losfotos.cz), my vám jedno nebo druhé e-mailem připomeneme.

Jak znovu objednat kalendář - opakovaná objednávka stejného kalendáře nebo fotoknihy?

Po přihlášení ke svému účtu z úvodní strany LosFotos vpravo nahoře na růžovém odkazu ""Přihlášení k uloženým projektům na mém účtu” se dostanete kliknutím na ARCHIV k odeslaným objednávkám. Upozorňujeme, že archivujeme maximálně 1 rok. Archivovat staré kalendáře po roce už nedává smysl. Podobně i fotoknihy archivujeme 1 rok. Systém Vás před odstraněním archivovaného projektu sám e-mailem upozorní, že v krátké dojde k odstranění (smazání) z archivu nebo z rozpracovaných projektů. Hlavním důvodem je uvolnění místa pro nové objednávky. Nejsme archivační systém, jsme výrobci kalendářů a fotoknih.

V sekci “Archiv" po přihlášení jsou objednané projekty. V části "Online projekty” jsou rozpracované projekty kalendářů nebo fotoknih, které můžete: Objednat, Upravovat, Duplikovat, Přejmenovat nebo Smazat.

Pokud jste si ale jen anonymně jako HOST zkoušeli, co aplikace umí, tak Vaše zkouška nemohla být bez přihlášení k vašemu účtu uložena. Po přihlášení k účtu můžete měnit heslo a kontakty ke svému účtu.

Pokud jste zapomněli heslo pro přihlášení, buď si vygenerujte nové heslo na odkazu https://vstup.losfotos.cz "Zapomenuté heslo". A když se Vám stane, že jste zapomněli uživatelské jméno nebo e-mail, napište nám mailem (info@losfotos.cz), my vám jedno nebo druhé připomeneme.

V ARCHIVu můžete využít volby: Duplikovat, Objednat znovu, Sdílet a Náhled. Duplikovat znamená, že svůj původní projekt zkopírujete (tím se uloží do rozpracovaných projektů (sekce Online projektx) a můžete ho znovu upravovat a následně jako nový (upravený) projekt objednat a nebo smazat. Objednat znovu slouží k objednávce stejného původního projektu bez dalších úprav obsahu. Sdílet můžete v náhledové kvalitě na sociálních sítích. O tom, komu a jak budete sdílet fotky rozhodujete a odpovědnost máte vy. Náhled slouží ke kontrole a prohlížení objednaných projektů po jednotlivých stránkách.

Jak ušetřit na poštovném (zásilkovném), když chci poslat více objednávek najednou?

Objednejte postupně jednotlivé produkty v rozmezí max. do 24 hodin od první objednávky se stejnými doručovacími údaji (stejnou adresou nebo stejnou Zásilkovnou) a my vaše objednávky automaticky spojíme do jednoho balíku za jedno poštovné (zásilkovné), Více informací o spojování zásilek naleznete v častých dotazech, hned jako první odstavec.

Pokud vám není něco jasné, tak nejčastěji opakující se dotazy a jejich odpovědi najdete v sekci častých dotazů. Tak si je prosím přečtěte, ušetříte si čas, děkujeme. Pokud tam Váš důležitý dotaz není, napište nám na info@losfotos.cz.

Kontakt

LosFotos

fotoknihy a fotokalendáře

Provozovatel webu LosFotos.cz
LosFotos, fotoknihy a fotokalendáře s.r.o.
IČ: 07712103


produkce LosFotos fotoknihy a fotokalendáře s.r.o.:
Ing. Josef Dušák
IČ: 63373335, DIČ: CZ6805141838
sídlo a expedice: Ječná 24, 612 00 Brno

 
Telefonická linka: +420 770 194 770
v době 9.00-12.00 a 13:00-15:00 hod.
(v době od 12 do 13 hodin máme přestávku)

E-mail: vyroba@losfotos.cz


Barevnyrok

Provozovatel webu Barevnyrok.cz
hromadné fotokalendáře
LosFotos, fotoknihy a fotokalendáře s.r.o.
IČ: 07712103


produkce LosFotos fotoknihy a fotokalendáře s.r.o.:
Ing. Josef Dušák
IČ: 63373335, DIČ: CZ6805141838
sídlo a expedice: Ječná 24, 612 00 Brno

 
Telefonická linka: +420 770 194 770
v době 9.00-12.00 a 13:00-15:00 hod.
(v době od 12 do 13 hodin máme přestávku)

E-mail: tiskarna@DIGI.cz

Expedice z Barevnyrok.cz zásilkovými službami:

Ing. Josef Dušák / DIGI.CZ
IČ: 63373335
Ječná 24, 612 00 Brno

Než budete volat nebo psát dotaz - prosím přečtěte si tyto informace:

Aktuální stav vaší objednávky kalendáře z LosFotos ověřujte na této stránce:

https://www.losfotos.cz/stav-objednavky/ - zde vložíte svůj e-mail z registrace a uvidíte stav výroby nebo expedice zásilkovou službou.

Výrobní termín kalendářů je podle aktuálního vytížení výroby cca 7-9 prac. dnů od objednání. Fotoknihy mají termín cca 7-10 prac. dnů.

Standardně hotové zakázky kalendářů LosFotos z důvodu automatizace od 1.10.2019 zasíláme pouze Českou a Slovenskou poštou a levněji pouze na českou Zásilkovnu. Obě tyto služby umožňují osobní převzetí na výdejním místě pošty nebo české pobočky Zásilkovny. Objednávky zaslané za sebou v průběhu 24 hodin automaticky spojujeme a dopravu platíte pouze jednou společně na jedno místo dodání. Kusové zakázky kalendářů a fotoknih objednané na adrese www.LosFotos.cz není technicky možné předávat osobně v Brně. Pouze u hromadných kalendářů s množstevní slevou na Barevnyrok.cz vytvořených v druhé samostatné aplikaci Barevnyrok.cz je možné zvolit osobní převzetí nebo dopravu zásilkovou službou DPD nebo Zásilkovnou. Osobní převzetí hromadných kalendářů (s množstevní slevou na Barevnyrok.cz) je možné až ve chvíli, kdy dostanete zprávu e-mailem nebo SMS, kde bude výslovně uvedeno, že už je “objednávka Barevnyrok.cz připravena k osobnímu převzetí”.

Výroba fotoproduktů LosFotos je automatizovaná a nastavena tak, aby byla snadná a cenově dostupná všem zákazníkům, kteří uživatelsky ovládají počítač, práci s fotografiemi a e-mailem. Program na vytváření fotoproduktů online je v češtině a je vytvořen tak, aby byl snadno pochopitelný. Věnujte prosím přípravě fotoproduktů dostatek svého času. Kromě základního nastavení si můžete v horní části některých fotoproduktů zapnout i rozšířené nastavení, které umožňuje větší volnost tvorby, ale taky větší možnost vytvořit chybu. Pokud Vás aplikace upozorní, že je obrázek v nízkém rozlišení, nahraďte ho jiným, lepším s vyšším rozlišením. Nekvalitní obrázky mohou být přes varování vytištěny rozmazané nebo s viditelnými hrubými pixely (kostičky tiskových bodů).

Ve výrobní špičce vás můžeme nasměrovat a odpovědět stručně na vaše dotazy, ale nemůžeme vám telefonicky radit s každým detailem, jak připravit fotokalendář nebo fotoknihu, není to v našich silách a není to ani v ceně výroby fotoproduktů. Počítáme s podporou po telefonu do 2-3 minut na jednoho uživatele.

Neupravujeme fotografie (červené oči, světlost, tmavost, barevné podání apod.). Úpravy fotografií si udělejte před tím, než se pustíte do tvorby kalendáře na našich webech. Zakázky se spojí automaticky za jedno poštovné, pokud jsou objednané z jednoho zákaznického účtu se stejnou adresou nejdéle v rozmezí do 24 hodin po sobě. Pokud bude prodleva mezi objednávkami produktů delší než 24 hodin, není technicky možné objednávky ručně spojit. Spojujeme pouze objednávky do 24 hodin na LosFotos.cz.

Změna místa doručení až po objednání není technicky možná. Zásilka se doručí na poštovní adresu českou poštou “DR" (balík do ruky) nebo Zásilkovnu, podle toho co si vyberete při objednání. Balíky "do ruky" ČP jsou někdy doručeny na výdejnu pošty. Tohle nemůžeme ovlivnit, protože pošta koncem roku nezvládá všechny “DR" doručit do ruky. Stejně tak pokud vás pošta nezastihne na místě doručení, zanechá zásilku k vyzvednutí na poště. Pokud není v daný moment technicky možné vašemu požadavku na změny vyhovět, není to důvod ke zrušení již rozpracované objednávky. Zrušení objednávky je možné učinit do 30 minut po jejím odeslání a to tak, že napíšete e-mailem na adresu vyroba@losfotos.czs kopií objednávky a v předmětu uvedete “STORNO + číslo objednávky” více najdete na straně s častými dotazy zde.

Objednávky fotoproduktů je možné učinit pouze přes webovou adresu: www.LosFotos.cz. Hromadné kalendáře s množstevní slevou na Barevnyrok.cz objednávejte na adrese druhé aplikace Barevnyrok.cz nebo pokud máte svoje tisková data pro hromadné kalendáře v PDF, můžete je poslat e-mailem. Osobní objednávky jednotlivých kalendářů od 1 ks přímo na provozovně nepřijímáme.

Svoje dotazy a připomínky prosím pište stručně a jasně e-mailem na vyroba@losfotos.cz a naši pracovníci Vám odpoví v nejkratší možné době. Pro komunikaci s námi prosím používejte jednu e-mailovou adresu, pod kterou máte evidovaný zákaznický účet a ideálně dopňte i svůj mobilní telefon pro rychlejší vyřešení dotazu. Pokud přiložíte printscreen obrazovky a svůj telefon k dotazu, tak to pomůže rychlejšímu vyřešení.

Více informací najdete na stránce časté dotazy

Za oba týmy pracovníků LosFotos a Barevnyrok děkujeme za pochopení.

NAPIŠTE NÁM

Jak ušetřit a objednat více produktů na jednu adresu za jedno společné poštovné/zásilkovné? Odpověď na tuto a další otázky naleznete v sekci Časté dotazy

Chcete se s námi o něco podělit? Rádi si to přečteme!

NAHORU
Používáme cookies, které nám umožňují poskytovat pro Vás lepší služby. Na kontrolu cookies ve Vašem počítači můžete použít tento online nástroj.