JAK SI VYBRAT VHODNÝ PRODUKT?

1 Vyberte si v nabídce produkt, který vás zajímá.
2 Projděte si jednolivé varianty.
3 Zvolte vámi vybranou variantu tlačítkem "vytvořit".
4 Vytvořte fotoprodukt, zkontrolujte a vpravo nahoře použijte oranžové tlačítko "Objednat".

Je potřeba udělat registraci, vyplnit správnou doručovací adresu pro dodání poštou a pak "Objednat".

Chcete ušetřit na poštovném?
Objednejte postupně jednotlivé produkty v rozmezí max. do 24 hodin od první objednávky a my vaše objednávky automaticky spojíme do jednoho balíku za jedno poštovné, při osobním převzetí v Brně za jeden poplatek převzetí. Více informací naleznete v častých dotazech.

Pokud vám není něco jasné, napište nám na info@losfotos.cz. Děkujeme!

Kontakt

LosFotos

fotoknihy a fotokalendáře

Provozovatel webu LosFotos
fotoknihy a fotokalendáře:

Ing. Josef Dušák
IČ: 63373335, DIČ: CZ6805141838
provozovna: Banskobystrická 52
612 00 Brno

Telefonická linka: +420 770 194 770
v době 9.00-12.00 a 13:00-16:00
Email: vyroba@losfotos.cz

Prodávající:

Computer MCL Brno, spol. s r. o.
IČ: 25578260
Brněnská 1113, 664 42 Modřice

Než budete volat nebo psát svůj dotaz - prosím přečtěte si tyto informace:

Aktuální stav vaší objednávky ověřujte pouze na této stránce:

https://www.losfotos.cz/stav-objednavky/ - zde vložíte svůj e-mail z registrace.

Výrobní termín kalendářů a fotknih je podle aktuálního vytížení výroby cca 4-8 prac. dnů od objednání.

Otevírací doba pro převzetí Brno, Banskobystrická 52:
Standardní otevírací doba PO - PÁ 8:00 - 12:00, 13:00 - 16:00 hod.
V době PO - PÁ od 12:00 do 13:00 je polední přestávka a máme zavřeno.

Osobně převzít je možné pouze hotovou a připravenou objednávku, která má ve stavu vyslovně uvedeno, že je "připravena k osobnímu převzetí".

Výroba fotoproduktů je automatizovaná a nastavena tak, aby byla snadná a cenově dostupná všem zákazníkům, kteří uživatelsky ovládají počítač, práci s fotografiemi a e-mailem. Program na vytváření fotoproduktů online je v češtině a je vytvořen tak, aby byl snadno pochopitelný. Věnujte prosím přípravě fotoproduktů svůj čas. Kromě základního nastavení si můžete v horní části zapnout i rozšířené nastavení, které umožňuje větší volnost tvorby.

Ve výrobní špičce vás můžeme nasměrovat a odpovědět stručně na vaše dotazy, ale nemůžeme vám telefonicky radit s každým detailem, jak připravit fotokalendář nebo fotoknihu, není to v našich silách a není to ani v ceně výroby fotoproduktů. Počítáme s podporou po telefonu do 2-3 minut na jednoho uživatele.

Neupravujeme fotografie (červené oči, světlost, tmavost, barevné podání apod.) Zakázky se spojí automaticky za jedno poštovné, pokud jsou objednané z jednoho zákaznického účtu se stejnou adresou nejdéle v rozmezí do 24 hodin po sobě. Pokud bude prodleva mezi objednávkami produktů delší než 24 hodin, není technicky možné objednávky ručně spojit.

Změna místa doručení až po objednání není technicky možná. Zásilka se doručí na poštovní adresu českou poštou “DR" (balík do ruky) a pokud vás pošta nezastihne na místě doručení, zanechá zásilku k vyzvednutí na poště. Pokud není v daný moment technicky možné vašemu požadavku na změny vyhovět, není to důvod ke zrušení již rozpracované objednávky. Zrušení objednávky je možné učinit do 30 minut po jejím odeslání a to tak, že napíšete mailem s kopií objednávky a v předmětu “STORNO + číslo objednávky” více najdete na straně s častými dotazy zde.

Objednávky fotoproduktů je možné učinit pouze přes webovou adresu: www.LosFotos.cz Osobní objednávky přímo na provozovně nepřijímáme.

Svoje dotazy a připomínky prosím pište stručně e-mailem na vyroba@losfotos.cz a naši pracovníci Vám odpoví v nejkratší možné době. Pro komunikaci s námi prosím používejte jednu e-mailovou adresu, pod kterou máte evidovaný zákaznický účet.

Více informací najdete na stránce časté dotazy

Za celý tým pracovníků LosFotos děkujeme za pochopení.

NAPIŠTE NÁM

Chcete se s námi o něco podělit? Rádi si to přečteme!

NAHORU
Používáme cookies, které nám umožňují poskytovat pro Vás lepší služby. Na kontrolu cookies ve Vašem počítači můžete použít tento online nástroj. ROZUMÍM