Jak objednat nový kalendář nebo fotoknihu?

Nepřihlašujte se na růžovém odkazu vpravo nahoře. Ten slouží k přihlášení a práci na uložených (rozpracovaných) nebo už objednaných projektech. Jak tedy postupovat při nové objednávce?

1 Vyberte si v nabídce www.LosFotos.cz kalendář nebo fotoknihu, která vás zajímá.
2 Projděte si jednolivé varianty.
3 Zvolte vámi vybranou variantu tlačítkem "vytvořit".
4 Otevře se stránka se 3 panely (Přihlásit jako HOST, Přihlásit do účtu a Vytvořit účet / Registrovat).

Nepřihlašujte se jako HOST, neukládaly by se Vám fotky a úpravy k vašemu účtu pro další úpravy rozpracovaného projektu. Host je určen jen k náhledu těm, kteří se chtějí jen podívat bez vážně míněné objednávky.

Pokud jste už objednávali a máte u LosFotos účet - přihlaste ke svému existujícímu účtu nebo se nově Registrujte a tím se Vám projekt uloží. Až se k němu budete chtít později vrátit, přihlásíte se vpravo nahoře na úvodní straně LosFotos (růžové "Přihlášení k uloženým projektům na mém účtu”)

Vytvořte svůj kalendář nebo fotoknihu, zkontrolujte jednotlivé strany v náhledech a vpravo nahoře použijte zelené tlačítko "Objednat”. Pokud nemáte čas na finalizaci projektu zakončeného objednáním hned na poprvé, tak se vám projekt uloží online, ale musíte být přihlášení ke svému účtu. K takovému online uloženému a rozpracovanému projektu se můžete vrátit později doma nebo v práci po přihlášení vpravo nahoře na úvodní straně (růžové "Přihlášení k uloženým projektům na mém účtu". Pokud budete přihlášen(a) jako anonymní HOST, nic se vám neuloží. Proto doporučujeme nepoužívejte přihlášení HOST. Při výpadku energie, vypnutí počítače, chybě počítače a při změně počítače (práce /doma) byste se už ke své práci nedostali. Když pracujete jako HOST, je možné se přihlásit kliknutím na tlačítko Objednat. Tím Vás systém nasměruje k Přihlášení k existujícímu účtu nebo k Registraci nového účtu. Mezi prací jako anonymní HOST a přihlášením ke svému účtu však můžete z různých již zmíněných technických příčin přijít o svou pracně připravenou práci.

Při objednání je potřeba vyplnit vyplnit adresu pro dodání poštou (u pošty bude stejná doručovací i fakturační adresa) nebo si zvolit pobočku Zásilkovny ("vybrat obchod”) a pak vám zůstane původní adresa jako fakturační a doručovací se řídí adresou vámi zvolené Zásilkovny. Pokud si při objednání chcete zvolit Zásilkovnu, tak tuto adresu pobočky Zásilkovny vyberete právě až ve chvíli finálního objednání produktu.

Jak objednat více druhů kalendářů? Aplikace nemá typický košík pro více produktů najednou. Objednáte vždy jeden druh v požadovaném počtu kusů. A pokud si postupně objednáte více druhů kalendářů na stejnou adresu ze stejného uživatelského účtu na stejnou doručovací adresu v průběhu 24 hodin, tak Vám automaticky spojíme objednávky a cenu přepravy budete platit jen 1x společně. V mailu se vám bude zobrazovat pokaždé doprava zvlášť, ale systém po spojení objednávek dopravu upraví a započte pro dobírku pouze 1x. Nejdříve po 48 hod. od objednání už můžete můžete sledovat stav objednávky na tomto odkazu: https://www.losfotos.cz/stav-objednavky/ Stačí vložit váš email použitý v registraci LosFotos.cz. U expedovaných objednávek uvidíte cenu dobírky a u odeslaných poštou uvidíte odkaz na tracking. U zásilkovny bude pouze dobírka a Zásilkovna.

Jak dokončit uložené nebo rozpracované projekty kalendářů a fotoknih?

Pokud jste pracovali na projektu pod svým přihlášením, můžete se k rozpracovanému projektu vrátit. K tomu je potřeba se znova přihlásit nahoře vpravo na růžovém odkazu "Přihlášení k uloženým projektům na mém účtu".

V sekci “Archiv" po přihlášení jsou objednané projekty, tedy odeslané objednávky kalendářů a fotoknih do výroby LosFotos. Své rozpracované projekty kalendářů nebo fotoknih najdete v části "Online projekty” Zde můžete: Objednat, Upravovat, Duplikovat, Přejmenovat nebo Smazat. Pokud chcete pokračovat (doma, v práci) ve svém rozpracovaném projektu, tak vyberete “Upravovat”. Pokud jste přihlášení, tak se projekt a změny, které děláte průběžně ukládají.

Pokud jste si ale jen anonymně jako HOST zkoušeli, co aplikace umí, tak Vaše zkouška nemohla být bez přihlášení k vašemu účtu uložena. Dejte na to pozor, ať nemarníte svůj čas úpravami na projektu bez přihlášení k vašemu účtu. Po přihlášení můžete taky měnit heslo ke svému účtu. Pokud jste zapomněli svoje jméno a heslo pro přihlášení, buď si vygenerujte nové heslo na odkazu https://vstup.losfotos.cz "Zapomenuté heslo". A když se Vám stane, že jste zapomněli uživatelské jméno nebo e-mail, napište nám (info@losfotos.cz), my vám jedno nebo druhé e-mailem připomeneme.

Jak znovu objednat kalendář - opakovaná objednávka stejného kalendáře nebo fotoknihy?

Po přihlášení ke svému účtu z úvodní strany LosFotos vpravo nahoře na růžovém odkazu ""Přihlášení k uloženým projektům na mém účtu” se dostanete kliknutím na ARCHIV k odeslaným objednávkám. Upozorňujeme, že archivujeme maximálně 1 rok. Archivovat staré kalendáře po roce už nedává smysl. Podobně i fotoknihy archivujeme 1 rok. Systém Vás před odstraněním archivovaného projektu sám e-mailem upozorní, že v krátké dojde k odstranění (smazání) z archivu nebo z rozpracovaných projektů. Hlavním důvodem je uvolnění místa pro nové objednávky. Nejsme archivační systém, jsme výrobci kalendářů a fotoknih.

V sekci “Archiv" po přihlášení jsou objednané projekty. V části "Online projekty” jsou rozpracované projekty kalendářů nebo fotoknih, které můžete: Objednat, Upravovat, Duplikovat, Přejmenovat nebo Smazat.

Pokud jste si ale jen anonymně jako HOST zkoušeli, co aplikace umí, tak Vaše zkouška nemohla být bez přihlášení k vašemu účtu uložena. Po přihlášení k účtu můžete měnit heslo a kontakty ke svému účtu.

Pokud jste zapomněli heslo pro přihlášení, buď si vygenerujte nové heslo na odkazu https://vstup.losfotos.cz "Zapomenuté heslo". A když se Vám stane, že jste zapomněli uživatelské jméno nebo e-mail, napište nám mailem (info@losfotos.cz), my vám jedno nebo druhé připomeneme.

V ARCHIVu můžete využít volby: Duplikovat, Objednat znovu, Sdílet a Náhled. Duplikovat znamená, že svůj původní projekt zkopírujete (tím se uloží do rozpracovaných projektů (sekce Online projektx) a můžete ho znovu upravovat a následně jako nový (upravený) projekt objednat a nebo smazat. Objednat znovu slouží k objednávce stejného původního projektu bez dalších úprav obsahu. Sdílet můžete v náhledové kvalitě na sociálních sítích. O tom, komu a jak budete sdílet fotky rozhodujete a odpovědnost máte vy. Náhled slouží ke kontrole a prohlížení objednaných projektů po jednotlivých stránkách.

Jak ušetřit na poštovném (zásilkovném), když chci poslat více objednávek najednou?

Objednejte postupně jednotlivé produkty v rozmezí max. do 24 hodin od první objednávky se stejnými doručovacími údaji (stejnou adresou nebo stejnou Zásilkovnou) a my vaše objednávky automaticky spojíme do jednoho balíku za jedno poštovné (zásilkovné), Více informací o spojování zásilek naleznete v častých dotazech, hned jako první odstavec.

Pokud vám není něco jasné, tak nejčastěji opakující se dotazy a jejich odpovědi najdete v sekci častých dotazů. Tak si je prosím přečtěte, ušetříte si čas, děkujeme. Pokud tam Váš důležitý dotaz není, napište nám na info@losfotos.cz.

Fotokalendář - nejlepší osobní dárek

Vytvořte si svůj originální fotokalendář od 1ks z vašich fotografií. Je to ideální dárek pro vaše blízké, rodinu i přátele. Díky kalendáři se můžete podělít se o své zážitky po celý rok se svými blízkými. Fotokalendář je právě ideální vánoční nebo narozeninový dárek rodičům, dětem, příbuzným i kamarádům. Kalendáře najdou uplatnění i jako firemní reklamní dárky. Službu výroby fotokalendářů „LosFotos“ pro Vás připravila tiskárna DIGI.CZ.

Fotokalendáře v sezóně 2023/2024 vyrábíme přes aplikaci Barevnyrok.cz A zde na LosFotos.cz je možné objednat pouze fotoknihy. Pro objednání kalendářů Barevnyrok.cz potřebujete registraci svého profilu, který je jiný než používáte na LosFotos.cz. Odeslání hotových kalendářů od zaplacené objednávky trvá 5-9 pracovních dnů (ke konci roku před Vánoci je výrobní termín delší) na adresu uvedenou v objednávce + expedice PPL nebo Záslkovnou 1-2 pracovní dny. Bez nutnosti stahování programu, vytvoříte doma i v práci. Začnete doma a doděláte v práci nebo naopak.

Pokud máte fotografie a chuť, začněte hned. Vyberte si formát A3 nebo A4 na šířku nebo na výšku. Stolní kalendáře najdete ve formátu týdenní A5, týdenní a 14-ti denní stolní široký. Větší počty kalendářů a firemních kalendářů vyrábíme s množstevní slevou. Na kalendářích A3 a A4 je háček s očkem a palcový výsek, které umožňuje pohodlné zavěšení na zeď a otáčení stran. Nástěnné kalendáře jsou v základu vytištěny na lesklý papír od 200 do 250 g. Některé kalendáře mají jména, některé můžete doplnit svátky. Kalendáře můžete tvořit od aktuálního měsíce nebo nastavit datum od 1. ledna 2023. Podle toho se automaticky zvolí ukončení kalendáře po 12 měsících. Kalendářová vazba je drátěná TWIN WIRE.

Naše ceny patří dlouhodobě k nejlepším na trhu a tiskneme na silný papír. Nástěnné na 250 g křída lesk a stolní na 150 g křída mat. Bezpečně balíme, do fólie a na podkladní karton do pevného obalu. Ke každé objednávce získáte online přístup ke stavu objednávky v procesu výroby a expedice. Tradice firmy 27 let nás prostě zavazuje ke spolehlivosti a kvalitě výroby a to doufáme vede ke spokojenosti našich stálých i nových zákazníků.

Nástěnné na výšku A3

Nástěnné kalendáře na výšku formátu A3 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 4 druhy kalendária dole světlé, dole tmavé kalendárium nebo i se jmény.

A3 již od 199 do 285 Kč s DPH

Nástěnné na výšku A4

Nástěnné kalendáře na výšku formátu A4 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 4 druhy kalendária dole světlé, dole tmavé kalendárium nebo i se jmény.

A4 již od 185 do 249 Kč s DPH

Nástěnné na výšku A3

Nástěnné kalendáře na výšku formátu A3 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 4 druhy kalendária dole světlé, dole tmavé kalendárium nebo i se jmény.

A3 již od 199 do 285 Kč s DPH

Nástěnné na šířku A3

Nástěnné kalendáře na šířku formátu A3 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 6 druhů kalendária světlé, tmavé, vlevo, dole, kalendárium nebo i se jmény.

A3 již od 199 do 285 Kč s DPH

Nástěnné na šířku A4

Nástěnné kalendáře na šířku formátu A4 s možností tvrdého podkladového kartonu.
Na výběr 6 druhů kalendária světlé, tmavé, vlevo, dole, kalendárium nebo i se jmény.

A4 již od 185 do 249 Kč s DPH

Stolní 14 denní podlouhlý

Dvoutýdenní kalendáře mají nejlepší poměr ceny/vlastnost. Jedna fotka pro 14 dnů. Pokud objednáte logo na stojánek, bude Vaše značka denně na očích.

Již od 199 do 267 Kč s DPH

Stolní týdenní A5

Kalendáře A5 jsou ideální na stůl. Každý týden má svou fotku. Pokud objednáte logo na stojánek, bude Vaše značka denně na očích.

Již od 280 do 361 Kč s DPH

Stolní týdenní podlouhlý

Kalendář s větším místem pro kalendárium a fotky. Jedna fotka pro každý týden. Pokud objednáte logo na stojánek, bude Vaše značka denně na očích.

Již od 285 do 365 Kč s DPH

Všechny verze můžete volit ve verzi CZ nebo SK. Objednávkový košík vám umožní objednat všechny kalendáře najednou za jednu cenu dopravy.

Nástěnné fotokalendáře mají 13 listů (13. listem je titulní list) + tvrdý podkladový karton bílošedý (křídový papír od 350 g/m2).

Vazba je „kalendářovou“ (kovovou) kroužkovou vazbou (TWIN WIRE) s očkem pro háček na zavěšení a palcovým výsekem pro háček pro snadné otáčení listů.

Nástěnný fotokalendář je nabízen ve dvou formátech:

  • velký formát A3 – cca 42,0 x 29,7 cm
  • střední formát A4 - cca 29,7 x 21,0 cm

U obou variant máte na výběr šablony na výšku nebo na šířku.

Standardně tiskneme nástěnné kalendáře na pevný lesklý křídový papír o gramáži 250 g/m2.

Stolní kalendáře tiskneme na papír o gramáži 150 g/m2. Stolní kalendáře obsahují stojánek z pevnějšího kartonového papíru.

Ceny jsou uvedeny včetně 21% DPH. K ceně výroby se připočítá cena dopravy v ČR Zásilkovna do výdejny a do 5 kg 108 Kč nebo zásilka PPL na adresu do 31 kg za 150 Kč.

NAPIŠTE NÁM

Jak ušetřit a objednat více produktů na jednu adresu za jedno společné poštovné/zásilkovné? Odpověď na tuto a další otázky naleznete v sekci Časté dotazy

Chcete se s námi o něco podělit? Rádi si to přečteme!

NAHORU
Používáme cookies, které nám umožňují poskytovat pro Vás lepší služby. Na kontrolu cookies ve Vašem počítači můžete použít tento online nástroj.