JAK SI VYBRAT VHODNÝ PRODUKT?

1 Vyberte si v nabídce produkt, který vás zajímá.
2 Projděte si jednolivé varianty.
3 Zvolte vámi vybranou variantu tlačítkem "vytvořit".
4 Vytvořte fotoprodukt, zkontrolujte a vpravo nahoře použijte oranžové tlačítko "Objednat".

Je potřeba udělat registraci, vyplnit správnou doručovací adresu pro dodání poštou a pak "Objednat".

Chcete ušetřit na poštovném?
Objednejte postupně jednotlivé produkty v rozmezí max. do 24 hodin od první objednávky a my vaše objednávky automaticky spojíme do jednoho balíku za jedno poštovné, při osobním převzetí v Brně za jeden poplatek převzetí. Více informací naleznete v častých dotazech.

Pokud vám není něco jasné, napište nám na info@losfotos.cz. Děkujeme!

Proč tvořit s námi?

Nízká cena

Fotoknihy v pevné vazbě si nyní můžete vytvořit již od 300 Kč, v měkké vazbě od 99 Kč!

Získáte nejlepší ceny, než se slevovými portály, protože jsou se slevami přímo od výrobce. Nemusíte čekat na slevové akce a můžete tvořit kdykoliv za nejlepší ceny na trhu.

Levná doprava

Používáme Českou poštu. Vyzvednete si to kdykoliv na pobočce České pošty, zašlete domů nebo k vám do práce.

Balíme do pevných obalů, aby fotoknihy nebo kalendáře přišly v pořádku. Kromě dopravy kamkoliv v rámci ČR a Slovenska můžete využít osobní převzetí v Brně.

Rychlá výroba

Hotové fotoknihy nebo kalendáře odesíláme do 4, ale nejpozději do 6 pracovních dní od objednávky.

Snadná tvorba

Hlavní výhodou našeho online nástroje TAOPIX pro tvorbu fotoproduktů je snadná obsluha a online bez nutnosti cokoliv stahovat. Můžete tvořit doma i v práci. Můžete tvořit i na mobilu a pokračovat v počítači. Začnete o přestávce v práci a dokončíte doma nebo naopak. Prostě svoboda tvoření.

Profesionální kvalita

Využíváme profesionální produkční tiskové stroje a fotoknihy vyrábíme z kvalitního lesklého papíru. Dbáme na kvalitu tisku a zpracování. Při výrobě fotoknih používáme kombinaci automatické výrobní linky s ručním zpracováním.

Jak kvalitní si dodáte fotopodklady, takový bude výsledek. Naslouchejte nápovědě ohledně kvality fotek. Pokud se na fotce zobrazí vykřičník v trojúhelníku, znamená to, že je potřeba fotku zmenšit, aby byla použitelná nebo ji vyměnit za jinou kvalitnější.

Vytvořit fotokalendář Vytvořit fotoknihu

NAPIŠTE NÁM

Chcete se s námi o něco podělit? Rádi si to přečteme!

NAHORU
Používáme cookies, které nám umožňují poskytovat pro Vás lepší služby. Na kontrolu cookies ve Vašem počítači můžete použít tento online nástroj. ROZUMÍM